Ergene Anfo Makina ülkemizde son derece önemli bir gereksinim olan makineleri imalatı imalatçılarının gereksinimleri olan makine ve ekipmanları üretmek üzere kurulan alanında öncü ve lider kuruluştur. 

Üretim gamımız oldukça geniştir. Bunlardan bazılarına örnek vermek gerekir ise şunlar söylenebilir: Ülkemizin farklı kentlerinde irili ufaklı Formlama Makinesi müşterilerimizin beklentilerine ve geeksinimlerine uygun sipariş bazlı üretilebildiği gibi, seri üretim olarak ürün gamımızda klasik olan formlama makinesi de mevcuttur. 

Alanında eğitimli, deneyimli ve uzman mühendis, teknisyen ve mavi yakalılar ile çalışan firmamız ilgili standartlara uygun olarak imalat yapar. Satış sonrası da kesintisiz destek sunar. Mutlak müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. İlgili tüm kontrollerden geçtikten sonra imalatlarımız müşteriye teslim edilir. Çorlu Anfo Makina kurumsal bir firma olup, alanında tüm belgelere eksiksiz olarak sahiptir. Fiyat konusunda da en uygun fiyatlar sunulurken, çözüm odaklı yaklaşımı ile sadece Ergene ilçesinde değil, tüm bölge ölçeğinde de öncü kuruluştur.

tanıtım filmi çekimi