Uluslararası standartlara uygun, yüksek kalitede tüm hijyen standtarına uyumlu; çeşitli ebatlarda dikey ve yatay depolama tankları, stok tankları, paslanmaz çelik kazanların üretimi alanında profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. İleri teknoloji ve tecrübe ile endüstriyel ve sanayi tipi tank üretimi gerçekleştirilir.Tank imalat alanında, paslanmaz stok tankları, paslanmaz filtre ve reaktörler ile paslanmaz karıştırma ve ısıtma tankları üretimini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca basınçlı tanklar, hava tankı ve özel bir montaj gerektiren yağ tankları konusunda da uzman mühendis ekibimiz yardımınıza hazır.

Stoklama tankları ya da yaygın adıyla stoklama kazanları özellikle su, meşrubat, süt, zeytinyağı, asit ve kimyasal gibi her türden sıvı ürünün saklanabileceği özel tanklardır. Gıda sektörüne bira, meyve suyu, çikolata, süt ve süt ürünleri, şarap, fermantasyon tankları, margarin eritme tankları gibi pek çok hijyenik paslanmaz ürün imalatı yapan Anfo Makina, paslanmaz reaktör ve eşanjörler, solvent tankları, ambalaj, enerji ve diğer bir çok sektöre paslanmaz mikser, silo ve bunkerler, mobil üretim tankları gibi çözümler sunmaktadır.

Müşteri taleplerine göre, kondens tankı, degazor tankı, kum filtre tankı ve reçine / su tasfiye tanklarının üretimi gerçekleştirilebilmektedir. Silo tank imalatı ile büyük ölçekli saklama silolarının projelendirilmesi ve üretimi yapılmaktadır.

tanıtım filmi çekimi